G.O.L. Nedir?


Gegi Online Lisans kelimelerinin baş harfinden oluşur. GOL, işletmelerin abonelik modeli ile sahip oldukları ya da GOL üzerinden sipariş vererek sahip olacakları lisansları tek bir adresten takip etmeleri, yaklaşan yenilemelerini görmeleri, bütçe çalışması yapmaları ve yenilemelerini yapmaları için oluşturulan bir e-ticaret portalıdır.

Online Lisans Yönetim Portalı, bir kuruluşun lisanslarını yönetebileceği bir platformdur. Bu portal sayesinde, kuruluşlar lisanslarının hangi cihazlarda kullanıldığını, hangi lisansların son kullanma tarihinin geçtiğini veya geçeceğini takip edebilirler. Ayrıca, bu portal sayesinde kuruluşlar lisanslarını yenileme, iptal etme veya yeni lisanslar satın alma gibi işlemleri de gerçekleştirebilirler. Özet olarak, Online Lisans Yönetim Portalı, kuruluşların lisanslarını yönetebilecekleri bir platformdur.

3 Adımda Lisans Alma / Yenileme

GOL üzerinden lisans almak, yenilemek, lisansları takip etmek çok kolaydır, akıllı robotları sayesinde lisans süreleriniz dolmadan sizi uyarır, otomatik ödeme ile indirimli şekilde yenileme imkanı sunar.

Lisansını Seç

Yüzlerce lisans arasından yeni almak istediğin ya da yenilemek istediğin lisansını seç.

Kullanıcı Sayını Seç

Yeni almak istediğin ya da yenilemek istediğin lisansın kullanıcı sayısını belirle.

Ödemeni Yap

Lisans ve kullanıcı sayını belirledikten sonra ödeme adımından işlemini tamamla, lisans mail adresine gelsin.